• Mayıs 1, 2019
  • No Comment
  • 93

Mert Can’dan Önemli İmza !

Orduspor’un eski file bekçisi Mert Can Elik, TFF 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’dan ayrılmasının ardından yeni sezon öncesinde Analysıs Sportagents menajerlik…

 Mert Can’dan Önemli İmza !

Orduspor’un eski file bekçisi Mert Can Elik, TFF 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’dan ayrılmasının ardından yeni sezon öncesinde Analysıs Sportagents menajerlik şirketi ile anlaşmaya vardı.

Ordulu Bayram Aybastı’nın sahibi olduğu Analysıs Sportagents menajerlik şirketi ile anlaşmaya varan Mert Can Elik, birçok profesyonel kulübün takibinde yer alıyor.

Mert Can Elik futbola bir dönem Türkiye’yi UEFA Kupası’nda temsil eden Orduspor altyapısında başladı. 2014 yılında dikkatleri üzerine çekerek Orduspor takımında Profesyonel oldu. Mor-Beyazlı formayı başarı ile terleten başarılı kaleci, 2017-2018 sezonunda futbol şehri Ordu’nun TFF 3. Lig’deki diğer temsilcisi Yeni Orduspor‘a transfer oldu. Sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshettiği 31 Mart 2019‘a kadar Yeni Orduspor kadrosunda yer aldı. Bu tarihten itibaren çalışmalarını tecrübeli Kaleci Antrenörü Hüsnü Karakoyun nezaretinde Ordu’da özel olarak sürdüren 1995 Ordu doğumlu genç kaleci Mert Can Elik 1.87 m boyunda olması ve kurtarışlarıyla dikkat çekiyor.

Güzel bir anlaşma yaptıklarını söyleyen Elik, yeni sezondan itibaren yine adından söz ettirmeye başlayacağını dile getirdi.

Mert Can’ın başarılı bir kaleci olduğunu aktaran Aybastı ise; “Sporcularımızın tüm kariyer planlamaları profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Spor kulüpleriyle sağlam ilişkiler kurulması ve sözleşmelerin imzalanması, sporcularımıza sağladığımız pek çok hizmetten yalnızca birkaçı. Başta Almanya ve Türkiye olmak üzere tüm Avrupa kıtasında sahip olduğumuz güçlü ağ ve güvenilir kaynaklarımızla spor, sağlık, finans ve hukuk alanlarında tüm sporcularımıza mümkün olan en iyi rehberlik hizmetini sağlıyoruz. Bu noktada Mert Can ile de iyi bir çalışma içinde olacağız” dedi.

Dr. Rüştü Şahin, Doç. Dr Ahmet Tiryaki, Yusuf Erdem Doğan, Avukat Bünyamin Türkmenözü gibi isimlerle çalışan Analysıs Sportagents, Mert Can Elik ile de anlaşmaya vardı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir