• Şubat 29, 2020
  • No Comment
  • 49

Mesudiyeli Başkan ve Futbolcular Destek Bekliyor

İstanbul Süper Amatör’de aldığı başarılı sonuçlarla Klasman Grubu’na kalan Beykoz 1908’de Mesudiyeli Başkan ve futbolcuların hedefi Bölgesel Amatör Lig. Birçok…

 Mesudiyeli Başkan ve Futbolcular Destek Bekliyor

İstanbul Süper Amatör’de aldığı başarılı sonuçlarla Klasman Grubu’na kalan Beykoz 1908’de Mesudiyeli Başkan ve futbolcuların hedefi Bölgesel Amatör Lig.

Birçok Ordulu futbolcunun mücadele ettiği İstanbul Süper Amatör Lig’de, Bölgesel Amatör Lig’e yükselme mücadelesi öncesinde Klasman Grupları belli oldu. A Grubu’nda yer alan Beykoz 1908, İstanbul’da yaşayan Ordulu futbolseverlerden destek bekliyor.

Kulüp Başkanlığını Ordu Mesudiyeli Zeki Aksu’nun yaptığı Beykoz 1908’de yine Ordu Mesudiye doğumlu olan Yunus Emre Şenoğlu ve Volkan Dinç forma giyiyor. Klasman Grubu maçları öncesinde bir araya gelen üç isim, İstanbul’da yaşayan Orduluların desteği ile başarılı sonuçlara devam ederek Bölgesel Amatör Lig hedeflerini gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

Beykoz 1908’un rakipleri ise Bakırköy, Nişantaşı, İstanbul Sinopspor, TED İstanbul Koleji, İstanbul Kayaşehir, Kuruçeşme ve Irmakspor oldu.

SAMET KARADAĞ

Related post

İki Şampiyon Karşılaştı, Ordulular Kupa Kaldırdı !

İki Şampiyon Karşılaştı, Ordulular Kupa Kaldırdı !

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubu’nda şampiyon olan Beyoğlu Yeni Çarşı ve İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu’nda şampiyon…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir