Mart 31, 2023

Mesudiyespor’dan Farklı Galibiyet ! 2-9

2021-2022 sezonunda ikinci hafta maçlarının oynandığı Özel Ordu Umut Hastahanesi 1.Amatör Lig’de, Mesudiyespor deplasmanda İstanbul Boğazıspor’u 9-2 yenmeyi başardı.

Perşembe İlçe Stadyumu’nda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nda İstanbul Boğazıspor ile Mesudiyespor karşı karşıya geldi. Hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen ancak ilk hafta Perşembespor’a 3-1 kaybeden Mesudiyespor, ilk hafta Esnafspor’dan 8 gol yiyen İstanbull Boğazıspor’a fark attı.

Karşılaşmanın başlangıç düdüğü ile birlikte adeta rakip sahaya yerleşen Mesudiyespor, üstünlüğünü skorada yansıtınca maçtan 9-2 lik net bir skorla 3 puanı almasını bildi. Sezonun ilk galibiyetini alan Mesudiyespor, ilçeye galibiyet ile döndü. İstanbul Boğazıspor iki maç sonunda ise 17 gol yedi.

Maç sonu açıklama yapan Mesudiyespor Teknik Direktör’ü Taşkın Yılmaz “Gerçek gücümüzü sahaya yansıttığımız bir maç oldu. Ligin iddialı takımlarından olduğumuzu tüm herkesin bilmesi gerek, sezon sonu Bölgesel Amatör Lig’e çıkacağız Mesudiye halkı bizden desteğini esirgemesin.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!