• Mayıs 12, 2023
  • No Comment
  • 54

Mesut Özil, Destek Verdiği İsmi Açıkladı !

Son olarak Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir forması giyen ve futbolu bırakan Türk Asıllı Alman Futbolcu Mesut Özil, Twitter hesabından…

 Mesut Özil, Destek Verdiği İsmi Açıkladı !

Son olarak Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir forması giyen ve futbolu bırakan Türk Asıllı Alman Futbolcu Mesut Özil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdi.

Başakşehir formasıyla kariyerini noktalayan dünyaca ünlü eski futbolcu Mesut Özil’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bir destek paylaşımı daha geldi. Türkiye kariyerine başlamadan önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destekleri ile bilinen Özil’den bir destek daha geldi.

2018 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik siyasi eleştirilerin sıklıkla dile getirildiği Almanya’da, Mesut Özil’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile verdiği poz sonrasında tepkiler iyice artarken, Özil aynı hafta sosyal medya hesabında “İki kalbim var. Biri Alman, diğeri Türk” dediği uzun bir açıklamayla Alman Milli Takımı’na veda etmişti. Mesut Özil, 22 Mart 2023 tarihinde ise son olarak. Medipol Başakşehir forması giydiği futbolu bıraktığını açıklamıştı.

Erdoğan’ın gençlerle çıkacağı soru cevap yayını öncesi, “Cumhurbaşkanımızla defalarca görüşen biri olarak ben açıkçası bu soruların sorulmasına çok şaşırmadım. İnsanlarda oluşan yanlış bir algı var. Ancak verdiği cevapları ben de merak ediyorum. Akşam 9’u bekleyeceğiz” paylaşımı yapan Mesut, yayın sonrasında bir video paylaştı. Özil, bu videoda ise ”Gerçeği görmek, doğru kararlar vermektir.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir