- Eylül 14, 2023
- No Comment
- 487
Metin Sevinç Orduspor 1967 A.Ş. Karşısında
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş.’de son iki sezondur oynadığı futbolla dikkat çeken ve yeni sezonda takımdan ayrılan Metin Sevinç,…
![Metin Sevinç Orduspor 1967 A.Ş. Karşısında](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Metin-Sevinc.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş.’de son iki sezondur oynadığı futbolla dikkat çeken ve yeni sezonda takımdan ayrılan Metin Sevinç, bu hafta sonu eski takımına rakip olacak.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin 3.Lig’de ilk kez mücadele ettiği 2021-2022 sezonunun başında Düzcespor’dan transfer edilen ve geçen sezonda takımın 10 numaralı formasını giyen kanat oyuncusu Metin Sevinç, takımdan ayrılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrılarak Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü’ne transfer olan Sevinç, Pazar günü Ordu ekibinin karşısına rakip olacak.
Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla iki sezonda 65 maça çıkan 1994 doğumlu kanat oyuncusu attığı 18 gol ve yanında yaptığı asistlerle en iyi oyunculardan birisi olmuştu. Sevinç’e 2.Lig başta olmak üzere 3.Lig’den birçok takım teklifte bulunurken tecrübeli futbolcu tercihini Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü’nden yana kullanmıştı.
Ligin ilk haftasında deplasmanda Alanya Kestelspor ile 1-1 berabere kalan Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü’nde yeni transfer Metin Sevinç maça ilk 11’de başlamış ancak ikinci yarı sahada yer almamıştı.
SAMET KARADAĞ