Mart 27, 2023

TFF Kadınlar 3.Lig ekibi Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nün genç futbolcusu Azel Akdeniz, U-17 Kadın Futbol Takımı’nın Hırvatistan ile yapacağı aday kadroya davet edildi.

U-17 Kadın Futbol takımı sahaya çıkıyor. 24-25 Ağustos tarihi arasında Hırvatistan ile özel maç yapacak olan U-17 Kadın Futbol Takımı aday kadrosu açıklanırken, Ordu’da ise milli gurur yaşandı.

30 kişilik geniş kamp kadrosunda Ordu ekiplerim Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden Beren Şeker ve Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nden Azel Akdeniz yer alırken, teknik direktör Nazlı Ceylan Demirbağ’ın 24 kişiye düşürdüğü maç kamp kadrosunda Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nden Azel Akdeniz yer aldı.

16 Ağustos Pazartesi günü saat 13:00’te TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak. Çalışmalarını burada sürdürecek olan Milliler, 24 Ağustos’ta Hırvatistan’a giderek Hırvatistan’la iki hazırlık maçı oynayacak. İlk karşılaşma 25 Ağustos’ta, ikinci müsabaka ise 27 Ağustos’ta Zagreb’de yapılacak. U17 Kız Milli Takımı, 28 Ağustos’ta Türkiye’ye dönecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!