Milli Gururumuz Melisa Keser !

Futbola Özcan Türkmen ile başlayan ve başarılı futboluyla tüm dikkatleri üzerine çeken Melisa Nilgün Keser, U19 Kadın Milli Takımı’nın İngiltere’de…

 Milli Gururumuz Melisa Keser !

Futbola Özcan Türkmen ile başlayan ve başarılı futboluyla tüm dikkatleri üzerine çeken Melisa Nilgün Keser, U19 Kadın Milli Takımı’nın İngiltere’de katıldığı UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Turu’nda mücadele etti.

22 Şubat’taki Milli Takım kampına davet edilen Melisa Nilgün Keser, İngiltere’de gerçekleştirilen UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Turu’nda bir maça çıkarken, İsveç karşısında 3 dakika sahada kaldı. U19 Kadın Milli Takımı, turnuvada İngiltere’ye 7-0, İtalya’ya 1-0 ve İsveç’e 3-0’lık skorlarla mağlup oldu.

Yeni Mahalleyi sırtlıyor

Hem stoper hem de orta sahanın ortasında oynayabilen 18 yaşındaki genç oyuncu, bu sezon Yeni Mahalle 52 Spor formasıyla TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde 8 müsabakaya çıkıp 4 gol kaydetti.

Daha önce de Polonya, Kıbrıs Rum Kesimi ve İsviçre müsabakalarında forma giyen Ordulu Milli oyuncu, bundan sonra sürekli Milli Takım forması giymek istediğini dile getirdi.

Teknik Direktör Özcan Türkmen ise Melisa’nın çok çalışkan bir oyuncu olduğunu belirterek, kısa süre içerisinde üst ligde mücadele edip, Milli Takımın vazgeçilmez oyuncularından biri olacağına inandığını söyledi.

Damla da yer aldı

Öte yandan Melisa Nilgün Keser’in yanı sıra bir başka Ordulu, kaleci İrem Damla Şahin ise İtalya ve İsveç müsabakalarında kaleyi korudu. Şahin, Kadınlar 1.Ligi ekiplerinden Konak Belediyespor’un filesini korurken, bu sezon 4 kez kalede yer aldı.

Ordu hayat/Tevfik Kul

Related post

Kadın Futbolu’nda 2 Sevinç, 1 Hüzün !

Kadın Futbolu’nda 2 Sevinç, 1 Hüzün !

Ordu’yu Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde temsil eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Rüsumat-4 Gençlik Spor ve Ünye Gücü Futbol Kulübü,…
Takımın İsmi 8 Yılda 4 Kez Değişti !

Takımın İsmi 8 Yılda 4 Kez Değişti !

2019-2020 sezonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla mücadele edecek olan 1.Amatör Lig takımı, 8 yılda 4.kez isim değiştirdi.…
TFF’den Onay Çıktı, İsim Değişti !

TFF’den Onay Çıktı, İsim Değişti !

Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezonda katılım haklarını devreden Yeni Mahalle 52 Spor’un adı Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü oldu. 2019-2020…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir