• Şubat 25, 2020
  • No Comment
  • 44

”Milli Takım Kapısı Açılabilir”

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası Nisan ayında Antalya’da yapılacak. Ordu TÜFAD Karması da…

 ”Milli Takım Kapısı Açılabilir”

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası Nisan ayında Antalya’da yapılacak. Ordu TÜFAD Karması da turnuvada boy göstermek için antrenmanlarını sürdürüyor.

Nisan ayında Antalya’da yapılması planlanan TÜFAD 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası öncesinde TÜFAD Ordu Karması, Antrenör Azmihan Beslen önderliğinde ilk antrenmanını Altınordu Karşıyaka Spor Kompleksi’nde yaptı.

Ordu’daki amatör takımlardan 2008 doğumlu oyuncular seçilerek kurulan TÜFAD Ordu Karması’nın genç antrenör Azmihan Beslen çalıştırıyor. Emre Doğru ise antrenmanlarda Beslen’e yardımcı oluyor. TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır da antrenmanı ziyaret ederek genç oyuncuların son durumunu yakından takip etti.

Başkan Turgut Kır, “İlimizi temsil edecek olan TÜFAD 2008 doğumlu Ordu karmamız Azmihan Beslen hocamızın nezaretinde ilk antrenmanını yaptı. Emre Doğru hocamıza da yardımlarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Kır, TÜFAD, 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası’nın Antalya’da yapılacağını belirterek; “Bu turnuva öncesinde antrenörlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şenlik havasında geçecek olan turnuvada göze giren oyuncular hem Milli takım hem de diğer profesyonel takım antrenörleri tarafından not alınıp değerlendirilecek. Burada göze giren oyuncular için Milli Takım kapısı açılabilir. Çocuklarımız hem tatil yapacaklar hem de sosyal yönlerini geliştirecekler. Ordu futboluna ve antrenörlüğüne katkı sağlamaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha önce Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği sayesinde Milli Takıma davet edilen, büyük takımlara transfer olan Ordulu oyuncular olduğunu hatırlatan Kır, bu yüzden bu tür turnuvaları önemsediklerini dile getirdi.

TÜFAD, 7. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvası 5-8 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Perşembespor’da Turgut Kır Dönemi Başlamadan Bitti

Perşembespor’da Turgut Kır Dönemi Başlamadan Bitti

Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon kulüp tarihinde ilk kez mücadele edecek olan Perşembespor’da Turgut Kır dönemi başlamadan sona erdi. Geçen sezon…
Perşembespor’da Kır Skordan Memnun

Perşembespor’da Kır Skordan Memnun

Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’de sezon öncesinde oynanan ilk hazırlık maçının 3-0 kazanılması takımın yeni…
Perşembespor’da Kır’ın Gözü Transferde

Perşembespor’da Kır’ın Gözü Transferde

Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’de teknik direktör Turgut Kır’ın gözü yeni yapılacak transferlerde. 2023-2024 sezonunda…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir