• Mart 31, 2024
  • No Comment
  • 92

Milli Takımda İsviçre ve Macaristan Maçları Hazırlıklarına Başladı

2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Kadın A Millî Takımı, Riva’da bulunan Hasan Doğan Millî Takımlar…

 Milli Takımda İsviçre ve Macaristan Maçları Hazırlıklarına Başladı

2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Kadın A Millî Takımı, Riva’da bulunan Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplandı ve 5 Nisan’da İsviçre ile deplasman, 9 Nisan’da Macaristan ile Pendik Stadyumu’nda oynayacağı ilk iki maçın hazırlıklarına başladı.

Kadın A Millî Takımı Pazartesi günü 13.00 ile 15.00 arasında Riva’da bulunan Orhan Saka Konferans Salonu’nda medya mensupları ile bir araya gelecek. 2 Nisan 2024 tarihinde Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde saat 11.30’da “Türkiye’de Kadın Futbolunun Gelişimi ve Sunduğu Fırsatlar” konulu panele katılacak olan ekibimiz, akşam 17.00’de Riva’da antrenman gerçekleştirecek ve 3 Nisan 2024 günü saat 12.05’te Türk Hava Yolları’na (THY) ait uçakla Zürih’e gidecek.

Ay-Yıldızlılar, aynı gün TSİ 19.30’da Zürih’te bir çalışma gerçekleştirecek. 4 Nisan 2024 tarihinde maçın oynanacağı Letzigrund Stadı’nda TSİ 20.00’de son antrenmanını yapacak olan Millîler, 5 Nisan 2024 Cuma günü bu statta TSİ 20.00’de İsviçre ile karşılaşacak. 6 Nisan 2024 tarihinde TSİ 12.55’te THY’ye ait uçakla İstanbul’a dönecek olan kafilemiz, Riva’da 7 Nisan 2024 tarihinde saat 17.00, 8 Nisan 2024 tarihinde de saat 19.00’da antrenman yapacak. Kadın A Millî Takımı, 9 Nisan 2024 tarihinde saat 20.00’de Macaristan ile Pendik Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek ve ertesi gün kampını tamamlayacak.

Teknik Direktör Necla Güngör Kıragası tarafından kadroya davet edilen oyuncular şu şekilde:

Kaleciler: Selda Akgöz (Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget G.S.K), Fatma Şahin (Beylerbeyi Spor Kulübü), Gamzenur Yaman (Galatasaray A.Ş.)

Defans: Sejde Aylin Abrahammson (Club Brugge), Didem Karagenç (Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı), Gülbin Hız (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı), Ümran Özev (Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget G.S.K), Büşra Kuru (SC Sand 1946), Dilara Deli (Sporting Charleroi), Yaşam Göksu (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı), Narin Yakut (Wulfz Fatih Karagümrük), İlayda Civelek (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı)

Orta Saha: Ebru Topçu (Galatasaray A.Ş.), Derya Arhan (Beylerbeyi Spor Kulübü), Meryem Cennet Çal (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı), Eda Karataş (Galatasaray A.Ş.), Emine Ecem Esen (Galatasaray A.Ş.), Birgül Sadıkoğlu (UD Tenerife), Busem Şeker (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı), Ece Türkoğlu (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı), Elif Keskin (Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı)

Forvet: Arzu Karabulut (Galatasaray A.Ş.), Miray Cin (MSV Duisburg), Yağmur Uraz (Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı)

Related post

Türkiye, Gürcistan Maçı Öncesinde Barsinghausen’deki Hazırlıklarını Tamamladı

Türkiye, Gürcistan Maçı Öncesinde Barsinghausen’deki Hazırlıklarını Tamamladı

2024 Avrupa Şampiyonası F Grubu’ndaki ilk maçında 18 Haziran Salı günü Gürcistan ile karşılaşacak Türkiye A Millî Takımı, bu sabah yaptığı…
Türkiye, Almanya’da Basın Mensupları İle Bayramlaştı

Türkiye, Almanya’da Basın Mensupları İle Bayramlaştı

Almanya’da düzenlenen 2024 Avrupa Şampiyonası’nda ilk maçı olan Gürcistan karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Türkiye A Milli Takımı, Kurban Bayramı’nın ilk günü vesilesiyle…
Türkiye, Çeyrek Final’de Polonya İle Oynayacak

Türkiye, Çeyrek Final’de Polonya İle Oynayacak

Milletler Ligi’nin son şampiyonu olan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 20-23 Haziran 2024 tarihlerinde Bangkok’ta düzenlenecek olan FIVB Voleybol Milletler…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir