Mart 24, 2023

Minik Voleybolcuların Eğitimi Tüm Hızıyla Devam Ediyor !

Yaptığı sportif hamlelerle dikkat çeken Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 8-10 yaş arasındaki kız ve erkek voleybolcular yetiştiriyor.

2022 sezonunda da geçmiş yıllarda olduğu gibi spor branşlarında eğitimlerine başlayan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Voleybolcu adaylarına kurs vermeye başladı. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren minik voleybolcular antrenmanlarına Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda devam ediyor.

Voleybol antrenörleri Selin Atlı ve Şebnem Karataş önderliğinde voleybolcu adaylarına eğitim verme süreci devam ederken, 8-10 yaşındaki kız ve erkek öğrenciler voleybol eğitimi alıyor. Ordu Altınordu İlçesi’nde yer alan Başpehlivan Recep Kara Salonu’nda yapılan idmanlar; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gerçekleştiriliyor. Hem voleybol hem de diğer branşlar için kayıtlar ücretsiz olarak devam ederken, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Servisi biriminden ilgili branşların çalışmalarının yürütüldüğü tesisler hakkında bilgi alınıp, gerekli şartları oluşturan öğrenciler antrenmanlara katılabiliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!