- Aralık 30, 2019
- No Comment
- 92
Mor-Beyazlı Kızlar Rahat Kazandı ! 6-0
Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kendi sahasında Sinop Kuzeyspor’u 6-0 gibi rahat bir…
Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kendi sahasında Sinop Kuzeyspor’u 6-0 gibi rahat bir skorla yenmeyi başardı.
Bu sezon hedefini şampiyonluk olarak belirlediği Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde 7.hafta maçına çıkan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, sahasında Sinop Kuzeyspor’u konuk etti. Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynanan karşılaşmada ise rahat kazanan takım Ordu temsilcisi oldu.
Ligin son sırasında yer alan ve henüz puanı olmayan Sinop ekibi Sinop Kuzeyspor karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Özcan Türkmen’in öğrencileri, galibiyeti 6 golle almayı başardı. Mor-Beyazlı ekip aldığı bu galibiyetin ardından puanını 16 yaparak lider Ünye Gücü Futbol Kulübü’nü takibini sürdürdü.
SAMET KARADAĞ