• Eylül 5, 2019
  • No Comment
  • 56

”Mücadeleci Bir Takım Oluşturacağız”

Geçtiğimiz sezon Ordulu ağırlıklı bir takımla mücadele ederek Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de futboluyla zevk veren takımlardan biri olan Altınordu…

 ”Mücadeleci Bir Takım Oluşturacağız”

Geçtiğimiz sezon Ordulu ağırlıklı bir takımla mücadele ederek Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de futboluyla zevk veren takımlardan biri olan Altınordu Belediyespor, yeni sezonda ise Ordulu gençlerden oluşan bir takımla mücadele etmeye hazırlanıyor.

Teknik Direktör Nurullah Başköy önderliğinde hazırlıklarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyespor, ligin başlamasına 20 günden az bir süre kala idmanlara hız verdi.

Ordu’daki gençlere değer vermesiyle dikkat çeken Altınordu Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına cumhuriyet Mahallesi’ndeki kendi tesislerinde devam ediyor.

Teknik Direktör Nurullah Başköy ve yardımcı antrenör Oğuz Aksu nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Sarı Yeşil Mavili ekip, günde çift idmanla lige hazırlanıyor.

“Mücadeleci bir takım oluşturacağız”

Yeni sezon hazırlıklarına devam ettiklerini söyleyen Teknik Direktör Nurullah Başköy; “Bölgesel Amatör Lig öncesinde hazırlıklarımız sürüyor. Takımımızdaki oyuncularımızın neredeyse tamamı Ordulu oyunculardan oluşuyor. Geçen sezonki kadrodan 5-6 tane oyuncuyla anlaştık. Onun dışında genç oyuncularımız var. Şuana kadar çok iyi çalıştık. Ligin başlamasına çok bir zaman yok. Biz de bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Gençlere önem veriyoruz. Ordu’nun gençlerinin mücadele edeceği bir ekip oluşturduk. Sahada mücadele eden, savaşan ve koşan bir takım olacak” dedi.

Transfer hakkında da konuşan genç çalıştırıcı, hem bütçelerine hem de takıma uyum sağlayabilecek 2-3 tane daha oyuncu transfer edebileceklerini dile getirdi.

Tecrübeliler de var

Altınordu Belediyespor’da genç oyuncuların yanı sıra geçen sezondan Tolga Yılmaz, Ali Köksal, Mehmet Batuhan Şenel, Mustafa Bayhan, Eren Yalçın, Mustafa Fehmi Dündar gibi BAL Ligi tecrübesi bulunan oyuncular yer alıyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Doğaspor Antrenör Konusunda İstikrar Dedi

Doğaspor Antrenör Konusunda İstikrar Dedi

Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Doğaspor’da takımın antrenörü konusunda anlaşma sağlanırken, takımı yeni sezonda da Nurullah Başköy’ün çalıştıracağı açıklandı. 2023-2024 sezonu öncesinde…
Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Ordu Amatör’de şampiyonluk yaşadıktan sonra son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ALtınordu Belediyespor, yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü…
Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Altınordu Belediyesi’nin desteğini somut olarak çekmesinin ardından…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir