Mayıs 28, 2023

Muhammed Kaya’dan Eski Takımı’na Hat-Trick !

Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Gülyalı Turnasuyuspor’un gol yollarındaki en etkili ismi olan Muhammed Kaya, ligin 3.hafta maçında eski takımı Esnafspor filelerine 3 gol gönderdi.

Ordu Futbolu’nun son yıllardaki en golcü isimlerinden birisi olan Muhammed Kaya, 2019-2020 sezonuna fırtına gibi başladı. 3 maçın tamamını kazanmayı başaran ve gözünü finale diken Gülyalı Turnasuyuspor’da, 1992 doğumlu forvet oyuncusu Muhammed Kaya 3 maçta 7 gol attı.

Son oynanan Esnafspor maçında hat-trick yapan yapan Muhammed Kaya için ise duygu yüklü bir maç geride kaldı. 2003 yılında Filiz Lisans ile Esnafspor’un kapısında giren Kaya, Esnafspor formasını 14 yıl giymiş ve 2017-2018 sezonunda 33 gol ve yaptığı 15 asiste rağmen kupa kaldıramıştı. Kaya, geçen sezonun başında Gülyalı Turnasuyuspor’a transfer olurken ligde normal sezonu 17 golle tamamlamıştı.

Esnafspor ile oynanan maç öncesinde eski teknik direktörü Aziz Tokat’ın yanına giderek elini öpen Muhammed Kaya, 3.maçında 7 gol atarak sezona iyi bir başlangıç yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!