- Mart 17, 2020
- No Comment
- 71
Muhammet Can, 40 Metreden Astı !
TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyen Muhammet Can Öztürk, 40 metreden attığı golle parmak ısırttı. Kariyerine…
TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü forması giyen Muhammet Can Öztürk, 40 metreden attığı golle parmak ısırttı.
Kariyerine 3.Lig’de mücadele eden Ordu temsilcisi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde devam eden Ordulu kanat oyuncusu Muhammet Can Öztürk, haftaya damga vurdu. 3.Lig 1.Grup’ta 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Karbel Karaköprü Belediyespor arasında oynanan maçta atılan gol görenleri mest etti.
Karbel Karaköprü Belediyespor maçında erken golle öne geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü’de 15.dakikada topu ayağına alan Muhammet Can Öztürk, kaleye muhteşem bir şut çıkardı ve 40 metreden ağları avlamayı başardı. Kariyerine Orduspor’da başlayan ve ardından Karbel Karaköprü Belediyespor forması giyen Öztürk, 1.5 sezonluk Elazığ Belediyespor kariyerinden sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olmuştu.
Devre arasında transfer olduğu Ordu ekibinde 10 karşılaşmada 3 gol 2 asist yapan 23 yaşındaki oyuncu, kariyerinde profesyonel liglerdeki gol sayısını 8’e çıkardı.
SAMET KARADAĞ