Mart 28, 2023

2021-2022 sezonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile anlaşan ancak yönetim kararı ile kadro dışı kalan Muhammet Can Öztürk, çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor.

Orduspor altyapısından yetişen ve hafızalarda Orduspor formasıyla profesyonel karşılaşmada 19 Eylül Stadyumu’nda gol atan son futbolcu olarak kalan Muhammet Can Öztürk, bu sezon tekrar Ordu Futbolu’na dönerek Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü forması giydi. Takımda alınan kötü sonuçlarla birlikte 5 futbolcu yönetim tarafından kadro dışı kalırken, bu isimlerden 3’ü affedilmişti ancak Muhammet Can Öztürk ve Cantuğ Temel affedilmedi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü formasıyla bu sezon 5 karşılaşmada şans bulan 25 yaşındaki kanat oyuncusu Muhammet Can Öztürk, takımla birlikte çalışmamasına rağmen sezonun ikinci yarı öncesinde bireysel çalışıyor. Öztürk’ün devre arası transfer sezonunda Ordu ekibinden ayrılarak farklı bir takıma transfer olması bekleniyor.

Kariyerine Orduspor’da başlayan ve ardından Karbel Karaköprü Belediyespor, Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, 52 Orduspor Futbol Kulübü, Çarşambaspor ve yeniden Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’bde forma giyen 1996 doğumlu kanat oyuncusu, son olarak Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde şans bulmuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!