- Nisan 4, 2024
- No Comment
- 194
Muhammet Can Öztürk, Nişantaşı’nda Parlıyor
Kariyerine Bölgesel Amatör Lig ekibi Nişantaşıspor’da devam eden Ordulu kanat oyuncusu Muhammet Can Öztürk, son oynanan İnkılap Futbol Spor Kulübü…
![Muhammet Can Öztürk, Nişantaşı’nda Parlıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/Nisantasispor.jpg)
Kariyerine Bölgesel Amatör Lig ekibi Nişantaşıspor’da devam eden Ordulu kanat oyuncusu Muhammet Can Öztürk, son oynanan İnkılap Futbol Spor Kulübü maçında iki gol birden attı ve bu sezon İstanbul ekibinde sahaya çıktığı dört maçta gol sayısını üçe çıkardı.
Altyapısından yetiştiği Orduspor’da 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig’de forma giydikten sonra kariyerine yön veren ve profesyonel liglerde farklı takımlarda forma giyen Muhammet Can Öztürk, sezon başında Ordu Futbolu’na geri dönerek Perşembespor’a transfer olmuştu. Perşembespor forması ile sadece bir maçta forma giydikten sonra daha sonra formasını giydiği Niantaşıspor’a transfer olan Muhammet Can Öztürk, takımının 2-0 yendiği İnkılap Futbol Spor Kulübü maçında takımının iki golünü de atarak galibiyeti getiren isim oldu.
Kariyerine Orduspor altyapısında başlayarak başta TFF 1.Lig olmak üzere 2.Lig ve 3.Lig’de Mor-Beyazlı formayı giyen ve daha sonra takımdan ayırlan Muhammet Can Öztürk, farklı takımlarda forma giydikten sonra geçen sezon başında Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nişantaşıspor ile anlaşmıştı. Daha sonra Bölgesel Amatör Lig’de Sebat Gençlikspor forması giyen Muhammet Can Öztürk, geçen sezon talihsiz bir sakatlık geçirerek futboldan uzak kalmıştı. Öztürk, Nişantaşıspor’da ise kendine gelmeye başladı.
Bu sezon Nişantaşıspor’da ilk olarak Haliç maçında forma giyen ve bu maçta gol atarak takımına golle dönen Muhammet Can Öztürk, daha sonra Beylerbeyi 1911 Futbol Kulübü ve Beykoz İshaklı Spor Faaliyetleri A.Ş. maçlarında oyuna sonradan girmişti. İnkılap Futbol Spor Kulübü maçında ilk 11’de sahaya çıkan 1996 doğumlu futbolcu bu maçta iki gol birden atarak takımına galibiyeti getiren isim oldu.
SAMET KARADAĞ