- Ocak 14, 2020
- No Comment
- 98
Murat Rüzgar Sahalara Döndü !
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Turgutluspor galibiyetinin sevinci sürerken, ilk yarı kolu kırılan Murat Rüzgar’ın yeniden sahalara dönmesi yüzleri…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da Turgutluspor galibiyetinin sevinci sürerken, ilk yarı kolu kırılan Murat Rüzgar’ın yeniden sahalara dönmesi yüzleri güldürdü.
Yaptığı transferler ile ikinci yarıya bomba gibi başlayan Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu 5 yeni isme de ilk 11’de şans vermişti. Fatsa Belediyespor’da 5 yeni transferin yanı sıra sağ bekte mücadele eden ve sezonun ilk yarısında kolu kırılarak sadece 5 maça çıkabilen Murat Rüzgar’da yeni transfer gibi formayı yeniden sırtına geçirdi.
Sezon başında Fatsa Belediyespor’un sağ bekinde direkt olarak formayı alan ve performansı ile beğeni toplayan 24 yaşındaki futbolcu, 25 Eylül’de Samsunspor ile oynanan Türkiye Kupası maçında talihsiz bir sakatlık yaşamıştı. Yapılan incelemeler sonucunda Murat Rüzgar’ın sol kolunun kırıldığı belirlenirken, tecrübeli futbolcu Kasım ayında başarılı bir ameliyat geçirmişti.
Sakatlığını atlatan ancak izlerini hissettiği belli olan Murat Rüzgar 3 ay sonra yeniden sahalara dönerken, 90 dakika sahada kalmayı başardı.
SAMET KARADAĞ