Mart 31, 2023

Murat Ülgen, TMVFL Yönetim Kuruluna Girdi !

Ordu Futbolu’nda özellikle Ünye İlçesi’ndeki futbol camiasının en bilinen isimlerinden birisi olan Murat Ülgen, Türkiye Masterlar ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyon Yönetim Kurulu’na girdi.

Ünye Veteran Masterların başında olan Murat İlgen, kongreye giren Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Federasyonu’nda yönetim kuruluna alındı. Eylül ayının ilk haftasının son günlerinde yapılan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyon Olağan Genel Kurulu’nda, başkanlığa üçüncü kez güven tazeleyerek Kenan Gürsu getirildi.

TMVFL Federasyonu olağan genel kurul toplantısı Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstanbul İstinye’deki tesislerinde gerçekleştirildi. Doğu, Orta ve Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Doğu Anadolu bölgelerinden lig gruplarında yer alan takımların temsilcileri ve genel kurul delegeleri toplantıya katıldı. Kenan Gürsu’nun seçildiği kongre sonrasında, Gürsu’nun yönetim kurulu ise Alpay Özer, Ramazan Yıldız, Asım Özdemir, Savaş Buyurman, Mustafa Bayar, Şerafettin Camcı, Ali Şahin, İsmail Er, Ezel Demirkol, Murat Ülgen, Bahri Özkan, Cumhur Öztürk, Şerafettin Özdoğan ve İbrahim Akyer’den oluştu. Denetim Kurulu’nda Fatih Şimşek, Zafer Baş ve Erkin Gündoğan isimlerinden oluştu.

Kongre bitiminde teşekkür konuşması yapan TMVFL Başkanı Kenan Gürsu Masterler Veteranlar futbolunu hayal ettikleri noktaya taşımak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kenan Gürsu; “ Federasyonumuzu kurarken zorluklar yaşayacağımızı biliyorduk. Bazı odakların engellerine rağmen yıllar içinde bunları tek tek aşmayı başardık. Olmaz denilenleri oldurduk. Takımlarımızı süprizlerle buluşturmaya, onlara çok daha iyi ortamlarda ve uygun koşullarda spor yapma olanağı sağlamaya devam edeceğiz. Türkiye çapında ilk ve tek lig başlatan ve yöneten federasyonuz. Bu gurur camiamızındır. Yönetimle birlikte düşüncelerimizi de yeniledik. Yeni projelerle daha ileri gideceğiz”dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!