Mart 27, 2023

Mustafa Demirel, Kirazlimanıspor’a Döndü !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kirazlimanıspor, daha önce kadrosunda yer alan sağ bek oyuncusu Mustafa Demirel ile yeniden anlaşmaya vardı.

Dört gruplu ligde sezon sonunda 16 takımın Play-Off’a katılacağı Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Küme’de sezonun ikinci yarısı başlarken, takımlar transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Sezonun ikinci yarısına Doğaspor maçı ile başlayan ancak olumsuz hava şartları nedeniyle yarıda kalan maç ilerleyen tarihlerde oynanacakken, Kirazlimanıspor saha dışında ise transferlere başladı.

Ordu Amatörü’nde Kirazlimanıspor formasıyla oynadığı futbolla dikkat çeken ve ardından 2017-2018 sezonunda Gölköyspor’a transfer olan Mustafa Demirel, sağ bek ve sağ açıkta forma giyiyor. 2018-20219 sezonunda Gölköyspor ile Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayan Demirel, bir sezon sonra takımdan ayrılmış ve Gölköyspor 2.Amatör Lig’e düşmüştü.

Mustafa Demirel, Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Kirazlimanıspor ile antrenmanlara başlarken takıma tekrar döndüğü için mutlu olduğunu dile getirdi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!