Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kirazlimanıspor, takımın bilinen yüzlerinden birisi olan sağ bek oyuncusu Mustafa Oğulcan Demirel’i takımda tuttu.

2022-2023 sezonunda A Grubu’nda Adem Aksoy Boztepespor, Eskipazarspor, Doğaspor, Merkezspor, Mesudiyespor Galataspor, Gölköyspor, Gülyalı Turnasuyuspor ve Perşembespor ile birlikte mücadele edecek olan Kirazlimanıspor yeni sezonu iple çekiyor.

Kirazlimanıspor’da transfer dönemi sürecinde takıma yeni isimler katılırken aynı zamanda iç transfere de birçok oyuncu ile devam edildi. 2018-2019 sezonunda bu yana Kirazlimanıspor forması giyen 1996 doğumlu oyuncu Mustafa Oğulcan Demirel, Kirazlimanıspor formasını yeni sezonda da giyecek.

Futbola Enafspor’da başlayan ve burada birçok maça çıktıktan sonra 2016-2017 sezonunda ilk kez Kirazlimanıspor formasıyla tanışan Demirel, bir sezon sonra Play-Off potasında ligi bitiren Gölköyspor takımının bir parçası olmuştu. Mustafa Oğulcan Demirel daha sonrasında ise 2018-2019 sezonunda ikinci kez Kirazlimanıspor’a transfer olarak burada kalmaya devam etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!