Mustafa Genç: ”Açık Alanda Güreş, Judo ve Taekwondo Müsabakaları Olacak”
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada 2.Karadeniz Güreş Turnuvası ve…
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada 2.Karadeniz Güreş Turnuvası ve devamında açık alanda Judo ve Taekwondo müsabakalarının da olacağını söyledi.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, yaz ayında Ordu’da planlanan açık alan Güreş Şampiyonası hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sen Bir Ordusun Vakfı tarafından organize edilecek 2. Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası öncesinde şampiyona programı açıklarken Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a konuştu.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ünye’de başlayacak olan devamında Fatsa ilçesi ve sonrasında Ordu Altınordu’da devam edecek olan 2.Karadeniz Güreş Turnuvası hakkında: ”Her Temmuz ayında Atatürk parkında, 15 Temmuz öncesinde sportif organizasyonlar yapıyoruz. Sen bir Ordusun platformu ile beraber 11-12-13-14 Temmuz’da şehirlerarası Güreş Şampiyonası yapacağız. Açık alanda olacak ve iki tane güreş minderi koyacağız. Bunun yanı sıra Judo ve Teakwondo müsabakaları açık alan yarışmaları olarak devam edecek.” dedi.
Altınordu, Fatsa ve Ünye İlçelerinde yapılması planlanan turnuvalara 10 ilden yaklaşık 500 antrenör ve sporcunun katılımı bekleniyor. Geleneksel olarak devam edecek be bu yıl İkincisi düzenlenecek Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası büyük bir heyecanla bekleniyor.
SAMET KARADAĞ