Mustafa Genç’ten Play-Off Maçları Öncesinde Çıkarma !

TFF 3.Lig’de lig maçlarının ardından Play-Off’a kala 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.’nin maçları öncesinde Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç takımları ziyaret etti.

2021-2022 sezonunda mücadele ettikleri TFF 3.Lig 2.Grup ve TFF 3.Lig 3.Grup’ta sezonu Play-Off potasında bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş., Play-Off maçlarına hazırlanıyor. Ordu’yu 3 takımın temsil ettiği sezonda 2 takımın üst lige yükselme iddiası devam ederken, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdür takımları yakından takip etti.

Sezon genelinde birçok maçı yakından takip eden Mustafa Genç, 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş. kulüp binalarına giderek kulüp yetkilileri ile bir araya geldi. Genç, ekibi ile birlikte Play-Off’ta mücadele edecek Ordu ekiplerine başarılar diledi.

Mustafa Genç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ve Orduspor 1967 A.Ş. Kulübü Başkanı Savaş Şimşek’i ziyaret ettiğini belirtirken, Perşembe ve Cuma günü oynanacak olan maçlara tüm Orduluları davet etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!