Niyazi Hüseyinoğlu Kararı Bekliyor !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve kısıtlı bütçesiyle ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yeni sezon öncesinde yönetimin vereceği kararı bekliyor.

3.Lig’de mücadele gösterdiği dört sezondur ligde kalma mücadelesi veren ve hedefi her sezon tutturan Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yeni sezonda takımın hedefinin en kötü Play-Off olduğunu işaret etmişti. Üç sezondur takımın teknik direktörlük görevini yapan Hüseyinoğlu’nun bu isteği sonrasında yönetimden ise bir açıklama henüz gelmedi.

45 yaşındaki teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu, dört sezondur aynı hedef uğruna mücadele ettiklerini ve artık takımın bazı değişiklikler yapması gerektiğin dile getirmişti. Fatsa Belediyespor yeni sezonda hedefini değiştirmediği takdirde ise görevine devam etmeyeceğini dile getiren Niyazi Hüseyinoğlu’nun gözü artık yönetimde.

Şu ana kadar Fatsa Belediyespor’un başında 95 maça çıkan Niyazi Hüseyinoğlu, bu maçlarda 29 galibiyet, 28 beraberlik ve 28 mağlubiyet alırken maç başı 1.21 puan almıştı. Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın ise yeni sezon öncesinde transfer bütçesi ve takımın hedefleri konusundaki kararı kısa sürede vermesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!