- Ocak 18, 2020
- No Comment
- 85
Oğuz Yılmaz İle Yollar Ayrıldı !
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün sezon başında Orduspor’dan transfer ettiği Oğuz Yılmaz ile yollar…
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün sezon başında Orduspor’dan transfer ettiği Oğuz Yılmaz ile yollar ayrıldı.
Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren ve kadrosunu güçlendiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’de ayrılıklarda yaşanıyor. Teknik Heyetin raporu doğrultusunda, sezonun ilk yarısında fazla forma şansı bulamayan Oğuz Yılmaz ile devam edilmeyeceği öğrenildi.
Sezonun ilk yarısında sadece 2 maç oynayan ve sakatlık geçiren Oğuz Yılmaz, ikinci yarı öncesinde antrenmanlara başlarken takımda düşünülmediği açıklandı. Yılmaz sosyal medya hesabından da ayrılığı doğruladı.
Altyapısından yetiştiği Orduspor A takım forması ile 1.Lig’de tanışan 25 yaşındaki oyuncu, 2 karşılaşmada forma giymişti. TFF 3.Lig’de de 5 karşılaşmada şans bulan Oğuz Yılmaz, takım kaptanlığı yaptığı Bölgesel Amatör Lig’de ise 17 maçta oynamış ve sezonun ikinci yarısında ağır bir sakatlık geçirmişti. Geçen sezon Orduspor forması ile Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Oğuz, sezon başında Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne transfer olmuştu.
SAMET KARADAĞ