Mart 29, 2023

Ohtamış Basketbol Sporcuları İlk Kupasını Aldı !

Ordu’da son dönemin yeni kurulan spor kulüplerinden birisi olan ve basketbol şubesinde önemli adımlar atan Ulubey Ohtamış Spor basketbolcuları, 3×3 Sokak Basketbol Turnuvası’nı kupayla kapattı.

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen 3×3 Sokak Basketbol Turnuvası’nda sponsor firma Güneş Optik adına katılan ve Ulubey Ohtamış Spor basketbol takımı oyuncularından oluşan takım şampiyonluğa ulaştı.

Büyük çekişmeye sahne olan turnuvada Alperen Tarhan, Berker Felek, Gündüzhan Karaköse ve Alper Felek’ten oluşan kadro şampiyonluğa ulaştı. Turnuva sonrasında madalya ve kupa aldılar. Alınan kupa Ulubey Ohtamış Spor Kulübümüzün ilk kupası olma özelliğini taşımaktadır.

Basketbol Şube Sorumlumuz Alper Felek, “Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basketbol takımı olarak hedefimiz Türkiye Basketbol Ligi (3. Lig) Bölgesel Lig’de ilimizi temsil etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Takım kadromuz iki hafta içerisinde oluşacak. Ayrıca altyapıya önem veriyoruz. Altyapı olmadan üstyapı olmaz. İlimizin önemli bir basketbol kulübü olma yolunda ilerliyoruz. Bugüne kadar bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz. Basketbol sokak’ta başlar salonda devam eder. Bizlere desteği nedeniyle sponsor firmamız Güneş Optik’e çok teşekkür ediyoruz. İlk kupayı kulübümüze getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bir başlangıç, bizlere inan destek olan sponsorlarımız başta olmak üzere tüm halkımıza şükranlarımızı sunarız” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!