• Haziran 28, 2023
  • No Comment
  • 63

Ohtamış Futbol’da Sportif Menajerini Belirledi

2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Ohtamış Futbol Kulübü’nde yeni sezonun ilk icraatı yapılırken, Sportif Menajer görevine…

 Ohtamış Futbol’da Sportif Menajerini Belirledi

2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Ohtamış Futbol Kulübü’nde yeni sezonun ilk icraatı yapılırken, Sportif Menajer görevine Ahmet Sayan getirildi.

Ordu’da basketbol şubesini kurarak kısa sürede başarılar kazanan Ulubey Ohtamışspor, futbola da giriyor. Ulubey Belediyespor’dan sonra Ulubey İlçesi’nden ikinci takım olması beklenen Ulubey Ohtamış Futbol Kulübü, Ordu Futbolu’na 2.Amatör Lig’den giriş yapacak. Mavi-Beyazlı ekipte, Sportif Menajerlik görevine ise Ahmet Sayan getirildiği açıklandı.

Ulubey Ohtamışspor Futbol Şube Sorumlusu Cemal Düzgün yaptığı açıklamada: ”Futbol şubemizin yapılanmasında sportif menejer olarak Ahmet Sayan ile anlaştık. Antrenör olarak Uğur Kartal ve ile görüşüyoruz. Altyapı antrenörü için de çalışmalarımız devam ediyor. Bayram sonrası düşündüğümüz ve ön görüşme yaptığımız oyuncular ile bir araya geleceğiz. Ulubey Ohtamış Spor Kulübü olarak profesyonel kişilerden futbol aklı oluşturuyoruz’ demişti.

Ordu’nun yeni takımlarından birisi olması beklenen Ulubey Ohtamışspor’un 2.Amatör Lig’de mücadele edeceği ilk sezonunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyeceği öğrenildi.

Samet Karadağ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir