Mayıs 29, 2023

Ohtamış’a ‘Muhtar’ Başantrenör !

2021-2022 sezonunda Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, Ordu’nın Altınordu İlçesi Taşbaşı Mahallesi Muhtarı olan Reşit Arif Gürsoy’u bir yıllığına Başantrenörlük görevine getirdi.

Ordu’da ilk olarak basketbol şubesiyle adınan söz ettirmek isteyen ve hedefini 2.Lig olarak belirleyen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basketbol Şubesi’nde hareketli saatler sürüyor. Kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atan ve aynı zamanda da yapılacak kongreyi bekleyen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde Basketbol Şubesi ise hız kesmiyor.

Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek Ordu ekibinde yeni sezon öncesinde ise Başantenör belirlendi. Basketbol Şube Sorumlusu Alper Felek ve ekibinin çalışmaları neticesinde takımın başına Reşit Arif Gürsoy getirildi. B Lisanslı olan tecrübeli antrenör Gürsoy, kariyerinde Türkiye Basketbol Federasyonu çeşitli liglerinde görev aldı. Reşit Arif Gürsoy aynı zamanda ise Altınordu İlçesi Taşbaşı Mahallesi Muhtarlığı yapıyor

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basketbol seçmelerini de yaparken yeni sezon kadrosu ise belli oldu. Gerçekleştirilen basketbolcu seçmeleri sonucunda takım kadrosu şu şekilde oluştu: Onur Berkay, Alper Felek, Alperen Tarhan, Berker Felek, Özdeş Burak Aydın, Gökberk Yıldız, Emre Bozoğlu, Yiğit Makukoğlu, Emirhan Şimşek, Berkay Yüksel, Egecan Akkuş, Berkay Kalay, Doğukan Yavuz, Emre Çam, Ertuğrul Çağlayan, Ahmet Talha Mutlu, Eren Oksal.

Basketbol Şube Sorumlusu Alper Felek, yaptığı açıklamada; “Ulubey Ohtamış Spor Basketbol takımı olarak hedefleri olan bir kulübüz. Hedeflerimize sabır ve kararlılıkla yürüyeceğiz. Sadece biraz zamana ve başarı hikayelerine ihtiyacımız var” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!