• Nisan 3, 2019
  • No Comment
  • 101

Okul Sporları Bilek Güreşi Başlıyor

Farklı alanlardaki spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Ordu, 6-7 Nisan’da Bilek Güreşi Yıldızlar Türkiye Yarışmasına da ev sahipliği yapacak. Okul…

 Okul Sporları Bilek Güreşi Başlıyor

Farklı alanlardaki spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Ordu, 6-7 Nisan’da Bilek Güreşi Yıldızlar Türkiye Yarışmasına da ev sahipliği yapacak.

Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışması Ordu ‘da yapılacak. Belirlenen takvim sonrasında turnuvanın başlangıç tarihi de 6-7 Nisan olarak belirlendi. Turnuva Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda yapılacak.

55 ilden, 570 erkek – 550 bayan olmak üzere toplam 1.120 Bilek güreşi sporcusu, 6 -7 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Bilek Güreşi Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışması için Ordu ‘da Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonunda buluşacaklar. Toplamda hakemler ve hocalarda dahil olmak üzere 1500 kişiyi ilimizde ağırlayacağız. Müsabakalar 6 Nisan 2019 saat: 10.00’ da başlayacak.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Related post

Okul Sporları Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği Ordu’da Yapılacak

Okul Sporları Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği Ordu’da Yapılacak

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler A(Erkek-Kız) Türkiye birinciliği müsabakaları Ordu’da başlıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir