• Haziran 29, 2023
  • No Comment
  • 61

Ömür Kaşyol’a Milli Görev

Ordu Karate İl Temsilcisi Ömür Kaşyol, 2-9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan U21 Kyokushin Karate Dünya Şampiyonası’nda Türkiye Karate Federasyonu’nun…

 Ömür Kaşyol’a Milli Görev

Ordu Karate İl Temsilcisi Ömür Kaşyol, 2-9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan U21 Kyokushin Karate Dünya Şampiyonası’nda Türkiye Karate Federasyonu’nun Milli Takım Kafilesi Sorumlusu oldu.

Ordu’da son dönemlerde Karate branşında üst üste madalyalar gelirken Nisan ayında ise Türkiye Kyokushin Karate Stil Şampiyonası düzenlenmişti. Karate’de son yılların popüler şehirlerinden birisi olan Ordu’dan ise bu sefer Milli takıma bir antrenör gitti.

Bulgaristan’ın Varna şehrinde yapılacak olan U21 Kyokushin Karate Dünya Şampiyonası’nda Türkiye Karate Federasyonu’nun Milli Takım Kafilesi Sorumlusu olarak Ordu Karate İl Temsilcisi Ömür Kaşyol görevlendirildi. Kaşyol, 2-9 Temmuz tarihlerinde U21 Milli takım sorumlusu olacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında Ordu’da yapılan Türkiye Kyokushin Karate Stil Şampiyonası’na Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Av. Dr. Aslan Abid Uğuz ve Genel Koordinatör Erkan Taşbaşı da katılmıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir