Haziran 8, 2023

Önce Anlaştı Sonra Bıraktı !

TFF 1.Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük’te 2 gün önce teknik direktör-futbolcu Erkan Zengin’in ekibinde yer alma şartıyla anlaşma sağlanan Teknik Direktör Mustafa Özer, ayrıldığını açıkladı.

Bu sezon yükseldiği TFF 1.Lig’de teknik direktör arayışlarına giren ve bu sorunu takım kaptanı Erkan Zengin’i teknik direktör-futbolcu görevine getirerek çözen Fatih Karagümrük’te, Zengin’in ekibine Teknik Direktör Mustafa Özer’in getirildiği belirtilmişti. Antrenmanlara çıkan Mustafa Özer, 2 gün sonra takımdan ayrıldığını açıkladı.

Son olarak Yeni Orduspor’da görev yapan ilk 8 haftanın 5’ini lider kapatan Mustafa Özer, 3 maç üst üste kötü sonuçlar almıştı. Alınan kötü sonuçların ardından yönetimin aldığı karar sonrasında 11.hafta maçının ardından bileti kesilen Mustafa Özer, o günden sonra herhangi bir takımda görev almamıştı.

Mustafa Özer sadece 2 gün görev aldığı Fatih Karagümrük’ten ayrılığı ile ilgili olarak ”İki gün önce teknik sorumlu olarak anlaştığım Fatih Karagümrük takımıyla gördüğüm lüzum üzerine yollarımızı ayırdık” açıklaması ile ayrıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!