Mart 26, 2023

3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da aylardır beklenen kongre yapılırken, Kulüp Başkanlığına ise Op.Dr. Mehmet Onur Sarıhan seçildi.

Geçtiğimiz sezonun büyük bölümünü küme düşme potasında geçirmesine rağmen ligin son haftalarında yaptığı çıkış ile ligde kalmayı garantileyen Fatsa Belediyespor, en büyük sorununa geçtiğimiz gün çözdü. Uzun süredir kayyumda olan kulüp kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmış ancak ek süre verilmişti.

Op.Dr. Mehmet Onur Sarıhan, bu süreçte sessiz kalan Fatsa’ya sessizliği bozdu ve kulüp başkanlığı için adaylığını koyan isim olmuştu. Yapılan kongreye tek aday olarak giden Sarıhan, Sarı-Lacivertlilerin yeni başkanı oldu.

Sarıhan’ın listesinde ise Adem Bekar, Ali Kemal Türkyılmaz, Atıf Taha Seri, Aziz Şirin, Burak Cengiz, Cenk Güreş, Ekrem Koşum, Ekrem Yıldız, Hasan Ergeç, Hüseyin Akot, Hüseyin Coci, İlker Kaçak, Kemal Aydın, Kerem Varan, Mehmet Mutlu, Muhittin Ocak, Naim Felek, Necati Efe, Nihat Ece, Nusret Yeşiller, Onur Çam, Ömer Dindar, Ruhi Özbay, Selim Taşbaşı, Serdar Yıldıran, Sezgin Aydınlık, Yakıp Kızılkaya, Yaşar Sabancı, İsa Falay yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!