- Ekim 9, 2023
- No Comment
- 223
Ordu 1.Amatör Lig’de İlk Hafta Maçları Sona Erdi
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ilk haftada tam 9 karşılaşma oynanırken, oynanan maçlar ile birlikte ilk haftada Dumlupınarspor, Kabadüz Belediyespor…
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ilk haftada tam 9 karşılaşma oynanırken, oynanan maçlar ile birlikte ilk haftada Dumlupınarspor, Kabadüz Belediyespor ve Galataspor gruplarında lider olan takımlar oldu.
Ordu 1.Amatör Lig’de sezon Gülyalı’da başladı ve ardından Pazar günü Karşıyaka Futbol Tesisleri’ndeki maçlarla sona erdi. Tam 9 karşılaşnın oynandığı ilk haftada Galataspor’un Fatsa Yaşamspor karşısında 6-0 ve Kabadüz Belediyespor’un Emay Çamaşspor karşısında aldığı 5-0’lık galibiyetler haftanın en farklı skoru olurken, berabere biten maç ise olmadı.
Ordu 1.Amatör Lig’de bu hafta oynanan 9 karşılaşmada 32 gol atılırken üç karşılaşmayı ev sahibi takımlar, 6 karşılaşmayı ise deplasman takımları kazandı. Ordu 1.Amatör Lig’de A Grubu’nda Korgan Belediyespor ve Mesudiyespor, B Grubu’nda Esnafspor ve Orduspor; C Grubu’nda ise Kotyora Futbol Kulübü ve Eskipazarspor haftayı bay geçen takımlar oldu.
İşte Toplu Sonuçlar
GÜLYALI BOZKURTSPOR 1-3 DUMLUPINARSPOR
AYBASTISPOR 1-2 KİRAZLİMANISPOR
YEŞİLORDU FUTBOL KULÜBÜ 0-1 KUMRUSPOR
KABADÜZ BELEDİYESPOR 5-0 EMAY ÇAMAŞSPOR
DEMİRSPOR 3-0 ÇATALPINARSPOR
DOĞASPOR 0-1 GÜLYALI TURNASUYUSPOR
GALATASPOR 6-0 FATSA YAŞAMSPOR
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 2-3 ULUBEY BELEDİYESPOR
ÜNYE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 RÜSUMAT-4 GSK
SAMET KARADAĞ