Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Grupları Belli Oldu
Ordu 1.Amatör Lig’de 12 takımın mücadele edeceği Play-Off Grup aşaması altı takımlı ikişerli grup kura çekimi şeklinde belirlenirken, A ve…
![Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Grupları Belli Oldu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9434.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de 12 takımın mücadele edeceği Play-Off Grup aşaması altı takımlı ikişerli grup kura çekimi şeklinde belirlenirken, A ve B Grubu’nda yer alan takımlar bir üst tur için mücadele edecek ve bu karşılaşmalar tek devreli şekilde oynanacak.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off fikstürü bellirlendi. Yeni bir formatla belirlenen Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Grup formatında 12 takım iki farklı gruba bölündü. Normal sezonda üç farklı grupta mücadele eden ve gruplarını ilk dört sırada bitiren takımlar iki farklı gruba bölündü. Altışarlı tek devreli Play-Off müsabakaları ise bu sezon Ordu’da ilk kez düzenlenecek ve adeta nefesleri kesecek. İşte gruplar
Play-Off A GRUBU
1- Eskipazarspor
2- Yeşilordu Futbol Kulübü
3- Ulubey Belediyespor
4- Kabadüz Belediyespor
5- Gülyalı Bozkurtspor
6- Dumlupınarspor
Play-Off B Grubu
1- Galataspor
2- Doğaspor
3- Orduspor
4- Gülyalı Turnsuyuspor
5- Kumruspor
6- Fatsa Yaşamspor
SAMET KARADAĞ