- Mart 9, 2024
- No Comment
- 457
Ordu 2.Amatör Lig Farklı Başladı 4-1
Ordu 2.Amatör Lig’de yeni sezonun açılış maçı Ünye’de Oney 52 Spor ile Dolunayspor arasında oynandı ve ev sahibi ekip rakibini…
![Ordu 2.Amatör Lig Farklı Başladı 4-1](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6477.jpeg)
Ordu 2.Amatör Lig’de yeni sezonun açılış maçı Ünye’de Oney 52 Spor ile Dolunayspor arasında oynandı ve ev sahibi ekip rakibini farklı yendi 4-1
Geçen sezon yeni takımın yer aldığı Ordu 2.Amatör Lig’de bu sezon rekor katılım sağlanırken, 15 takımın yer aldığı ligde yeni sezonun ilk maçı oynandı. İlk hafta mücadelesinde sezonun açılış maçı Ünye’de oynandı.
Ünye Cevizdere Tesisleri’nde gözlerden uzak bir şekilde yapılan Ordu 2.Amatör Lig sezon açılış maçı ligin yeni ekibi Oney 52 Spor ile Dolunayspor arasında oynandı. Bu sezon Ordu futbolunda ilk kez sahalarda yer alan Oney 52 Spor, Fatsa temsilcisi Dolunayspor’u 4-1 yendi.
Oney 52 Spor’a galibiyeti getiren golleri Onur Hamarat (2), Kerem Zorlu ve Barış Demirci kaydetti.
SAMET KARADAĞ