• Mayıs 2, 2022
  • No Comment
  • 103

Ordu 52 Çamlıkspor Yarı Finalleri Rahat Geçti !

2021-2022 sezonunda oynanan Genç Kızlar Grup maçlarında grubunu lider bitiren ve Yarı Finale çıkan Ordu 52 Çamlıkspor Genç Kız Takımı,…

 Ordu 52 Çamlıkspor Yarı Finalleri Rahat Geçti !

2021-2022 sezonunda oynanan Genç Kızlar Grup maçlarında grubunu lider bitiren ve Yarı Finale çıkan Ordu 52 Çamlıkspor Genç Kız Takımı, Amasya’da oynadığı 3 maçı da kazanarak Gaziantep’te oynanacak olan Final maçlarına katılmaya hak kazandı.

A Takım seviyesinde Kadınlar Voleybol 2.Ligi’ne katılmayarak büyük bir sürprize imza atan Ordu 52 Çamlıkspor, Bölgesel Lig’de parkeye çıkmıştı. Ordu 52 Çamlıkspor, Genç Kız Takımı ise 8-9-10 Nisan tarihleri arasında Trabzon’da oynanan Genç Kızlar Grup Şampiyonası’na damga vurarak grubu lider tamamlamıştı.

28 Nisan’da Amasya’da başlayan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçlarında parkeye çıkan Ordu 52 Çamlıkspor, turnuvanın ilk gününde Samsun 19 Mayıs Voleybol’u 3-0 yenmişti. Ozan Aktaç’ın öğrencileri 29 Nisan’da Kastamonu Taşköprü Spor’u yendi ve turnuvanın son gününde de Çorum Osmancık Belediye Genç Kız takımını 3-0 yenerek grubunu lider tamamladı.

Ordu 52 Çamlıkspor Genç Kızlar Takımı’nın Gaziantep’te düzenlenecek olan Genç Kızlar Final etabındaki rakipleri daha sonra belli olacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir