- Ocak 28, 2024
- No Comment
- 356
Ordu Amatör Lig’de Başkan Hakem İçin Sahaya İndi, Olaylar Büyümeden Engellendi
Kabadüz Belediyespor ile Orduspor maçında hakemin performansından memnun olmayan Kabadüz Belediyespor Başkanı maç oynanırken sahaya inerek hakemin üzerine yürüdü ancak…
![Ordu Amatör Lig’de Başkan Hakem İçin Sahaya İndi, Olaylar Büyümeden Engellendi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2104.jpeg)
Kabadüz Belediyespor ile Orduspor maçında hakemin performansından memnun olmayan Kabadüz Belediyespor Başkanı maç oynanırken sahaya inerek hakemin üzerine yürüdü ancak olaylar büyümeden yatıştırıldı ve karşılaşma 1-1 sona erdi.
Ordu 1.Amatör Lig’de Kabadüz Belediyespor ile Orduspor arasında Play-Off öncesinde kritik bir maç oynanırken, maçın ikinci yarısında sahada bir anda istenmeyen olaylar yaşandı. Kabadüz Belediyespor’da kırmızı kartlar arka arkaya gelirken, Kabadüz Belediyespor Başkanı ise sahaya indi.
Karşılaşmanın hakemi önce saha içinde Kabadüz Belediyespor’da Hasan Simar Ateşçi’yi kırmızı kart ile atarken daha sonra ise yardımcı hakemin uyarması sonrasında antrenör Hamdi Bedir’e kırmızı kart gösterdi. Bir anda hakem ile Kabadüz Belediyespor yedek kulübesi arasında gerginlik yaşanırken yedek kaleci Mert Yaşar da kırmızı kart gördü.
Bu olaylar yatıştırılmaya çalışılırken Kabadüz Belediyespor Başkanı da tribünlerden sahaya inerek hakemin üzerine yürüdü ancak çevik kuvvet başkanı hemen sahanın dışına çıkardı ve olaylar çok büyümedi. Maçın ardından da Kabadüz Belediyespor cephesi maçın hakemine büyük tepki gösterdi.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER