- Nisan 4, 2024
- No Comment
- 408
Ordu Amatör Lig’de Olaylı Maça Rekor Ceza
Ordu 2.Amatör Lig’de oynanan İstanbul Boğazıspor ile Akyazı Futbol Kulübü maçında ev sahibi ekipten 7 futbolcu kırmızı kart görürken, Ordu…
![Ordu Amatör Lig’de Olaylı Maça Rekor Ceza](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/Istanbul-Bogazispor.jpg)
Ordu 2.Amatör Lig’de oynanan İstanbul Boğazıspor ile Akyazı Futbol Kulübü maçında ev sahibi ekipten 7 futbolcu kırmızı kart görürken, Ordu Futbol İl Disiplin Kurulu tarafından bu kırmızı kartların cezası toplamda 24 maç ile oldu ve bu ceza adeta rekor oldu.
Ordu 2.Amatör Lig’de İstanbul Boğazıspor ile Bozukkale Akyazı Futbol Kulübü arasında oynanan 4.hafta maçını konuk ekip 2-1 kazanırken, Perşembe ekibinden tam 7 futbolcu kırmızı kart görmüştü. Maçın ardından yaşananlardan dolayı sert açıklama yapan İstanbul Boğazıspor’da, bu karşılaşmada kırmızı kart gören futbolcuların cezaları belli oldu. İstanbul Boğazıspor’da dört futbolcu dörder maç, üç futbolcu ise üçer maç ceza aldı.
Uzun yıllar boyunca Ordu Amatörü’nde yer edinen İstanbul Boğazıspor, bu ceza ile kulüp tarihinin en ağır cezalarından birisini alırken yedi futbolcuya toplamda 24 maç ceza verilmesi dikkat çekti. Akyazı Futbol Kulübü maçını 2-1 kaybeden İstanbul Boğazıspor, geçen sezon mücadele ettiği 2.Amatör Lig’de bu sezon şu ana kadar çıktığı üç maçta henüz galibiyet sevinci yaşayamamıştı. İşte İstanbul Boğazıspor’da ceza verilen futbolcular
4 MAÇ: Selçuk Yavuz
4 MAÇ: Özcan Aktaş
4 MAÇ: Özcan Akgündüz
4 MAÇ: Ulaş Ciğerim
3 MAÇ: Umut Demir
3 MAÇ: Tolga Köken
3 MAÇ: Murat Taşkın Deniz
SAMET KARADAĞ