Mayıs 28, 2023

Ordu Amatörü Kulüp Binalarına Kavuşuyor !

Ordu amatörünün en büyük eksikliği gideriliyor. Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Karşıyaka Spor Tesisleri içerisinde yapımına başlanan kulüp binalarının 90 iş günü içerisinde tamamlanacağını belirtti.

Ordu’daki amatör futbol kulüplerinin yıllardan bu yana en büyük eksikliği olan kulüp binaları ve soyunma odaları için inşaat başladı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz’un talimatlarıyla başlayan Karşıyaka Spor Tesisleri amatör futbol kulüp binaları inşaatı, 90 gün içerisinde tamamlanacak.

“Kulüplerimiz mutlu oldu”

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, kulüp binalarının yapılıyor olmasının oldukça sevindirici bir durum olduğunu belirterek; “2019 yılının en güzel spor haberi amatör futbol kulüplerimizin en önemli ihtiyacı kulüp binalarının bir an önce yapılmasına başlanılması ve 90 iş günü içerisinde bitirilecek olması kulüplerimiz adına sevindirici. Bu anlamda bizlerden hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen her zaman spor kulüplerimizin yanında olan Ordu Valimiz Seddar Yavuz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e tüm amatör futbol kulüplerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

“Lig 12 Ocak’ta başlıyor”

Amatör ligin şuan devre arasında olduğunu hatırlatan Osma; “Ordu 1.Amatör “Ferhat Kurt” sezonunda devre arasına girmiş bulunmaktayız. Sorunsuz ve sıkıntısız devam eden müsabakalarda emeği geçen herkese minnettarız. Ligimizin 2. yarısı 12 Ocak 2020 Pazar günü oynanacak müsabakalarla start alacak. 2019/2020 U-14 Ligimizi hayırlısı ile tamamlamış bulunuyoruz. Ligimizin çeyrek final müsabakaları 5 Ocak 2020 Pazar Günü, Yarı Final Müsabakaları 8 Ocak 2020 Çarşamba Günü ve Final müsabakası da 10 Ocak 2020 Cuma günü oynanacak. Final oynayan kulüplerimiz ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmış olacaktır. Tüm Futbol Kulüplerimize 2020 yılında önce sağlık, sonrasında başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!