• Aralık 3, 2023
  • No Comment
  • 276

Ordu Anadolu Lisesi Başarıya Doymuyor

Ordu Anadolu Lisesi (OAL), Huzurun ve Başarının Adresi sloganıyla bu sene sportif faaliyetlerde başarı üstüne başarılar eklemeye devam ediyor. Okullar…

 Ordu Anadolu Lisesi Başarıya Doymuyor

Ordu Anadolu Lisesi (OAL), Huzurun ve Başarının Adresi sloganıyla bu sene sportif faaliyetlerde başarı üstüne başarılar eklemeye devam ediyor.

Okullar arası düzenlenen Genç Kızlar Masa Tenisi turnuvalarında Altınordu ilçesinde birinciliğe imza atan takım Ordu Anadolu Lisesi oldu.

Alınan bu başarının ardından kısa bir değerlendirme yapan OAL Müdürü Bilal Şahin, yaptığı açıklamada; “Genç kızlar Masa Tenisi Altınordu birincisi olan öğrencilerimizle bir araya gelerek mutluluğumuzu bütün okul kutladık. Teşekkürler gençler. Zaman zaman gerek Bakanlığımızın düzenlediği gerekse Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün tertiplediği müsabakalarda okulumuz bugüne kadar önemli derecelere imza attı. Okul sporlarında öğrencilerimizin başarılı sonuçlar almasından çok mutlu olduk, çok sevinçliyiz. Öğretmen ve öğrencilerimize gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ederim. İlimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.

Related post

Emre Çolak, Spor Salonu Yaptırdı !

Emre Çolak, Spor Salonu Yaptırdı !

Ordulu eski A Milli futbolcu Emre Çolak, memleketi Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer alan Anadolu Lisesi’nin Spor Salonu inşaatında maddi ve manevi…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir