• Mayıs 1, 2021
  • No Comment
  • 60

Ordu Ayak Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Belli Oldu !

Son dönemlerin popüler sporlarından birisi olan Ayak Tenisi 5 derneğin bir araya gelmesiyle birlike Federasyon haline getirilirken, Ordu İl Temsilcisi…

 Ordu Ayak Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Belli Oldu !

Son dönemlerin popüler sporlarından birisi olan Ayak Tenisi 5 derneğin bir araya gelmesiyle birlike Federasyon haline getirilirken, Ordu İl Temsilcisi ise Koray Teker oldu.

Türkiye’da futbolcuların antrenmanlarda oynadığı ayak tenisi Federasyon oldu. Ayak Tenisi Federasyonu Turgutlu Öncü Ayak Tenisi Gençlik ve Spor Kulübü, Turgutlu Senem Aka Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği, Ankara Sincangücü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Kayseri Atak Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile Hatay Samandağ Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin birleşimi ile kuruldu.

Ayak Tenisi Federasyonu Ordu İl Temsilciliği görevine Ordulu Beden Eğitimi Öğretmeni Koray Teker getirildi. Ordu’da ayak tenisi konusundaki çalışmalara İl Temsilcisi Koray Teker tarafından kısa süre içerisinde start verileceği belirtildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ayak Tenisi Turnuvası Başladı !

Ayak Tenisi Turnuvası Başladı !

Liglerin tamamlanmadığı Ordu 1.Amatör Lig’de altı takımın katıldığı ve yerel TV kanalı Altaş Tv’nin organize ettiği ayak yenisi turnuvası başladı. Altın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir