Ordu Büyükşehir Belediyespor’da Antrenör Krizi !

2021-2022 sezonunda Tekerlekli Sandalye Erkekler 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Ordu Büyükşehir Belediyespor’da göreve bir yıl sonra yeniden getirilen Cem Aslan’ın, sezonun ilk hafta maçı öncesinde görevden ayrıldığı belirtildi.

Ordu’yu takım sporu branşında son yıllarda Süper Lig’de temsil eden tek kulüp olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, geçtiğimiz sezon aldığı başarısız sonuçların ardından küme düşmüştü. Geçen sezon başında 10 yıllık aradan sonra antrenör değişimine giden Engelsizler Ordusu’nda, Cem Aslan’ın yerine getirilen Tayfun Tokat takımı ligde tutmayı başaramamıştı.

Yeni sezonda ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı için efsane isimlerin başında gelen Cem Aslan göreve tekrar getirilirken özellikle transfer konusunda yönetimle çıkmaza girdi. Ordu Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ali Aydın ile ile problemler yaşayan Cem Aslan’ın sezonun ilk maçı öncesinde görevini bıraktığı öğrenildi.

Ordu Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına sadece 8 oyuncu ve antrenörsüz devam erken, 7 Kasım 2021 Pazar günü deplasmanda oynayacağı Engelsiz Gaziantep müsabakasıyla uzun yıllar sonra ilk kez 1.Lig’de maça çıkacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!