Mart 31, 2023

Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol konusunda Ordu’nun öncü kulübü olan Ordu Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon öncesinde yardımcı antrenör Tufan Aktürk görevinden ayrıldı.

Ordu’nun tüm spor branşlarında Süper Lig’de tek temsilcisi olan Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, geçtiğimiz sezon küme düşme üzüntüsü yaşamıştı. Yeni sezonda 1.Lig’de mücadele edecek olan Engelsizler Ordusu’nda ise ayrılıklar başladı.

Geride kalan sezon öncesinde yapılan büyük değişim sonrasında antrenör ekibi değiştiren Ordu Büyükşehir Belediyespor’da, yardımcı antrenörlük görevine ise Tufan Aktürk getirilmişti. Aktürk, yeni sezon öncesinde ise görevine devam etmeyeceğini belirtti.

Yıllardır basketbolun içersinde olduğunu belirten Tufan Aktürk, Tekerlekli Sandalye Basketbolu’nda ilk kez geçen sezon görev yapmasıyla ilgili olarak ise iyi bir tecrübe yaşadığını belirtti.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Ordu Büyükşehir Belediyespor’da Ayrılık !

  1. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızı Süper Lig den düşürdüler şimdi kaçıyor lar Tekerlekli Sandalye Basketbolun dan anlamayanlari ve ellerin de Antrenörlük belgesi bile olmayanları Takımın başına getiren O Kulüp başkanı zat ve Kulüp Başkan Yardımcısı olacak zaata Emeklerimizi çaldıkları için hakkım haram olsun onları Allah’a havale ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!