Ordu Çamlıkspor Lider Bitirdi !

2020-2021 sezonunda Voleybol Kadınlar 2.Lig 7.Grubu’nda mücadele eden Ordu Çamlıkspor, ligde normal sezonu lider tamamladı.

Mücadele eden her sezon üst sıralara oynayan ve 1.Lig hedefiyle mücadele eden Ordu Çamlıkspor, sezon başında kadrosunda bazı oyuncularını kaybetmesine rağmen altyapıdan yaptığı takviyelerle ligde yine beklenen performansı gösterdi.

Lige İskofyaspor mağlubiyeti başlamasına rağmen çabuk toparlanan Ordu Çamlıkspor, kalan tüm maçlarını yenmeyi başardı. Ligde normal sezonda 14 karşılaşmada çıkan ve bu maçların 13’ünü kazanan Ordu Çamlıkspor, 1 karşılaşmadan ise parkeden mağlup ayrıldı.

Play-Off Yarı finalinde mücadele edecek olan Ordu Çamlıkspor, hedefini ise 1.Lig olarak belirledi. Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde Ordu Çamlıkspor ile birlikte Play-Off Yarı Finali’nde oynayacak diğer takımlar ise Bahçelievler Belediyesi, Eczacıbaşı, Sivrihisar, Tepebaşı Gençlik, Fethiye Doğa Sporları, Rota Koleji, Mert Grup Sigorta, TVF Spor Lisesi, Ereğli Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir Eğitimgücü, Adana İmamoğlu Belediye, İskofyspor, Elazığ Voleybol ve Van Büyükşehir Belediyesi olacak.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!