- Eylül 22, 2023
- No Comment
- 137
Ordu ‘Dalga Sörfü Festivali’ İçin Son Katılım Pazar Günü
Ordu’da son dönemlerde artan su sporları organizasyonuna bir yenisi daha ekleniyor ve 25 Eylül-5 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacak olan…
![Ordu ‘Dalga Sörfü Festivali’ İçin Son Katılım Pazar Günü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Dalga-Sorfu-scaled.jpg)
Ordu’da son dönemlerde artan su sporları organizasyonuna bir yenisi daha ekleniyor ve 25 Eylül-5 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Ordu Sörf Festivali’ne son katılım tarihi 24 Eylül olarak açıklandı.
Ordu’da su sporları organizasyonlarından bir tanesi Pazartesi günü başlayacak. 25 Eylül ile 5 Ekim tarihleri arasında sadece iki gün düzenlenecek olan Ordu Sörf Festivali, Altınordu İlçesi Akyazı Sahili’nde yapılacak. ‘Sörf Festivali’nin hem hava şartları hem de dalganın elverişli olduğu iki günde yapılacağı açıklandı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi, adrenalin seviyesi yüksek spor türleri arasında yer alan sörf sporuna ilgiyi arttırmak için düzenleyeceği ‘Sörf Festivali’ içim katılım şartları ile birlikte son katılımın 24 Eylül tarihinde olduğu açıklandı. Yarışlarda 18 Yaş Altı Erkek- Kadın Açık Kategorisi, Yetişkinler Erkek-Kadın Açık Kategorisi olmak üzere kategoriler yer alacağı belirtildi.
25 Eylül, 5 Ekim 2023 tarihleri arasında dalganın elverişli olduğu 2 günde yapılacak olan festival Akyazı Sahilinde düzenlenecek.
SAMET KARADAĞ