Ordu Ekibi Yeni Logosuyla Yeni Sezon Formalarını Tanıttı

2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Lig’de mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na isim ve logo değişikliği başvurusu yaparken…

 Ordu Ekibi Yeni Logosuyla Yeni Sezon Formalarını Tanıttı

2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Lig’de mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na isim ve logo değişikliği başvurusu yaparken yeni sezon formalarını da tanıttı.

Geçen sezon kulüp tarihinde ilk kez Kadın Futbol 1.Lig’de mücadele eden ve Play-Off’u kaçıran Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde yönetim kurulu aldığı karar neticesinde takımın adını Ünye Kadın Futbol Kulübü yapma istediklerini aynı zamanda da logo değişimine gidileceğini belirtmişti. Federasyondan onay beklenen Ordu ekibi, yeni logosuyla yeni sezon formalarını da tanıttı.

İç saha ve deplasman formalarında bu sezon renk tercihi siyah ve açık pembeden yana kullanan Ünye Kadın Futbol Kulübü, kaleci formalarında ise eflatun ve sarı rengin tonlarını kullandı. Ayrıca yeni sezonda forma reklamı konusunda göğüs reklamı hepsikedi.com ve kol sponsorluğu olarak cat’s way kullandı.

Ünye Kadın Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde hazırlıklarına başlarken yaptığı transferle de hedefini Süper Lig olarak belirledi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ordulu Futbolcu Ordu’da da Şampiyonluk Hedefliyor

Ordulu Futbolcu Ordu’da da Şampiyonluk Hedefliyor

2022-2023 sezonunda forma giydiği Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü şampiyonluk sevinci yaşayan Ordulu bek oyuncusu Melisa Nilgün Keser, yeni…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir