Ordu Ekibinde Kulüp Başkanı, Süper Ligi İşaret Etti

2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Lig’de mücadele edecek olan Ünye Kadın Futbol Kulübü’nde Başkan Deniz Benli “Ünye’mizi önümüzdeki sezon Süper Lige…

 Ordu Ekibinde Kulüp Başkanı, Süper Ligi İşaret Etti

2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Lig’de mücadele edecek olan Ünye Kadın Futbol Kulübü’nde Başkan Deniz Benli “Ünye’mizi önümüzdeki sezon Süper Lige çıkartarak Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin de yer aldığı Süper Lig’de şehrimizin tanıtımına daha fazla katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Ünye Kadın Futbol Kulübü’de Başkan Deniz Benli, yeni sezon öncesinde takımın hedefini Süper Lig olarak belirledi. Ünye Belediyesi Atatürk Sosyal Parkı Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Deniz Benli, “Yaklaşık 30 yıllık bir mazisi olan kadın futbol tarihinin gol yememe rekorunu elinde bulunduran ve yine son 3 sene içerisinde 2 şampiyonluğu bulunan Ünye Kadın Futbol Kulübümüzün bu sene 2023-2024 sezonunda sezon öncesi moral kahvaltısı düzenlemek istedik. Tabi bu süreçte yapmış olduğumuz başarılar özellikle ulusal basında ciddi yer bulundu. Burada Ünye’nin tanıtımı için elimizden geleni fazlasıyla yaptık yaptığımız başarılar sayesinde ulusal basında defalarca Ünye’mizin reklamı ve tanıtımı yapıldı. Tabi, burada ki amacımız bu tanıtımlara daha fazla katkı sağlamak” dedi.

Ünye Belediyesi’nde yer alan açıklamada Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımların da yer aldığı Süper Lige yükselmek istediklerini söyleyen Benli: “Tabi bu süreçte bizim bu amacımız ve parolamızı destekleyen Belediye Başkanımıza özellikle sadece bu süreçte kadın futboluna değil aynı zamanda birçok sportif alanda, amatör spor kulüplerinin yapmış olduğu katkılardan dolayı semt sahlarında ve kulüp binalarında tesislerden ve bu tesislere ulaşım için sağlamış olduğu servis imkanlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu yolda bizi tabi ki cesaretlendirmiş olup, Ünye’mize katkı sağlayacak elimizden geldiğince daha fazlasın yapmak üzere süreci sahiplendik. Bu noktada Ünye’mizi önümüzdeki sezon Süper Lige çıkartarak Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi büyük kulüplerin de yer aldığı Süper Lig’de şehrimizin tanıtımına daha fazla katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Bu süreçte tabi ulusal kanallar Fenerbahçe,  Galatasaray, Beşiktaş ve diğer Süper Lig kulüplerin de maçları canlı yayınladığı için ulusalda Ünye’mizin reklamını da üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bu nokta da hedefimiz ve amacımız, ulusaldaki sportif alanda Ünye markası olmak ve tanıtımda yüksek katkıyı sağlamak” diye konuştu.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir