- Ağustos 10, 2023
- No Comment
- 142
Ordu Ekibinden Sert Tepki: ”Atkı ile Dolaşıp Boş Vaat Geren Siyasiler”
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’un taraftar gruplarından birisi olan Oney Kaplanları, yeni sezon öncesinde yine kayyuma kalan Ünye…
![Ordu Ekibinden Sert Tepki: ”Atkı ile Dolaşıp Boş Vaat Geren Siyasiler”](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/unye-1957-spor.jpg)
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’un taraftar gruplarından birisi olan Oney Kaplanları, yeni sezon öncesinde yine kayyuma kalan Ünye 1957 Spor konusunda yaptığı açıklamada sert tepki gösterdi.
Kulüp tarihinde Ünye 1957 Spor adını aldıktan sonra Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ve her dönem şampiyonluk mücadelesi veren Ordu ekibinde işler tersine döndü. Mehmet Ali Durak’ın başkanlık görevini bırakmasının ardından 2022-2023 sezonu başında kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da Osman Karayiğit takıma sahip çıkmış ve bir sezon boyunda başkanlık görevini sürdürmüştü. Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde de Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapılırken takıma yeni başkan adayı gelmedi ve Yeşil-Beyazlı ekip yine kayyuma kaldı.
Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde yaşanan sessizliği ise Ünye 1957 Spor’un tribündeki sesi olan Oney Kaplanları bozdu. Oney Kaplanları yaptığı açıklamada her sene aynı senaryo derken: ”Ünye 1957 Sporumuz’un son yıllardaki bu belirsizliği neden gizliliğini koruyor? Şehrin siyasileri takıma neden sahip çıkmıyor? Seçim zamanı bize ihtiyacı olup atkı ile oy toplayanlar neden bu zamanlarda bizim ihtiyacımız olduğunda piyasada gözükmüyor ? Her gelen başkan arkasında siyasi destek göremediği için kulübü bırakmak zorunda bırakılıyor.” ifadeleri yer aldı.
Oney Kaplanları’nın en büyük tepkisi de Ünye 1957 Spor atkısı ile dolaşıp sessiz kalan siyasilere olurken: ”Rakiplerimiz transfer sezonunu açmış olup çalışmalara başlarken takımızdaki bu belirsizlik bizi endişelendirmekte olup bunun en büyük sorumluların ise seçimden seçime Ünye 1957 Spor atkısı ile dolaşıp boş vaatler veren siyasilerdir. Bir an önce bazı şeylerin kararının verilip yeni sezon çalışmalarının başlatılıp eksiksiz bir şekilde takımımızın lige başlamasını temenni ediyoruz. Sayın Tavlı, artık şehrin takımına sahip çıkma vakti” açıklaması yapıldı.