- Ağustos 28, 2023
- No Comment
- 300
Ordu Ekibine Başkent’ten Sponsor
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Fatsa Dumlupınarspor, 2023-2024 sezonu öncesinde Ankara’da yaşayan Fatsa iş insanı Mehmet Eroğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu…
![Ordu Ekibine Başkent’ten Sponsor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/dumlupinarspor.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Fatsa Dumlupınarspor, 2023-2024 sezonu öncesinde Ankara’da yaşayan Fatsa iş insanı Mehmet Eroğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Beaton A.Ş. ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
2022-2023 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig C Grubu’nda ligde kalmayı bir puanla kurtaran Dumlupınarspor’da yeni sezonda hedef değişti. Bu sezon Ordu 1.Amatör Lig’de iyi bir kadro kurmak isteyen ve direkt olarak Bölgesel Amatör Lig hedefi koyması beklenen Dumlupınarspor’da, yönetim yeni sezon çalışmalarına başladı.
Dumlupınarspor Başkanı Onur Canbaz ve yönetim kurulu üyesi Murat Yıldız’ın çalışmaları doğrultusunda yeni sezon öncesinde Dumlupınarspor’a sponsor bulundu. Dumlupınarspor’da yeni sezon öncesinde Beaton A.Ş. sponsor olurken, Dumlupınarspor yönetimi ile görüşen Beaton A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eroğlu anlaşmayı resmileştirdi.
Fatsa temsilcisi Dumlupınarspor, 2023-2024 sezonunda A Grubu’nda Yeşilordu Futbol Kulübü, Korgan Belediyespor, Aybastıspor, Kumruspor, Gülyalı Bozkurtspor, Kirazlimanıspor ve Saraycık Belediyespor ile birlikte mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ