- Ağustos 11, 2023
- No Comment
- 184
Ordu Ekibinin Bolu’daki Rakipleri Belli Oldu
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu’da 2.Etap kamp çalışmaları sürerken, Ordu ekibinin Bolu Abant kampında yapacağı…
![Ordu Ekibinin Bolu’daki Rakipleri Belli Oldu](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu-3.png)
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu’da 2.Etap kamp çalışmaları sürerken, Ordu ekibinin Bolu Abant kampında yapacağı hazırlık maçları belli oldu.
2022-2023 sezonunda Play-Off Finali’nde Belediye Derincespor karşısında kaybeden ve 2.Lig biletini rakibine veren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları başladı. Mevcut teknik direktör Yavuz İncedal ile yoluna devam eden ve 1.Etap çalışmalarını Ordu’da yaparak Bolu’ya giden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde artık hazırlık maçları başlıyor.
Ordu ekibi 8 Ağustos’ta başladığı Bolu Abant kampının üçüncü gününde 2.Lig ekibi Etimesgut Belediyespor ile ilk hazırlık maçına çıkacak. Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın her geçen gün takımın son durumunu yakından gördüğü 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kamptaki diğer hazırlık maçları da belli oldu.
Etimesgut Belediyespor maçının ardından yine 2.Lig takımları ile yeni sezona hazırlanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Batman Petrolspor A.Ş. ve Fethiyespor ile maç yaptıktan sonra Ordu’ya dönecek. Ordu ekibinin, 9 Eylül’ya yapacağı ilk resmi maç öncesinde Ordu’da da bir hazırlık maçı yapması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ