- Eylül 22, 2023
- No Comment
- 395
Ordu Ekiplerinin Rakipleri Değişti, Artık Rakip Giresun Değil
2023-2024 sezonunda Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Ünye 1957 Spor ile Perşembespor, yeni sezonda 14 takımın mücadele edeceği…
![Ordu Ekiplerinin Rakipleri Değişti, Artık Rakip Giresun Değil](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/BAL.jpg)
2023-2024 sezonunda Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Ünye 1957 Spor ile Perşembespor, yeni sezonda 14 takımın mücadele edeceği 4.Grup yerine 12.Grup’ta yer alacak
İl kontenjanından dolayı iki takımla Bölgesel Amatör Lig’de yer alacak olan Ordu ekiplerinden Ünye 1957 Spor ile Perşembespor’un rakipleri belli oldu. Uzun yıllar boyunda 4.Grup’ta yer alan Karadeniz ekipleri, TFF’nin yeni sezonda yaptığı değişiklik ile 12.Grup’ta yer alacak.
Geçtiğimiz senelerde Giresun, Erzincan ve Sivas ekiplerinin de yer aldığı Ordu takımlarının yeni sezonda rakipleri netleşti ve bu rakipler arasında Giresun, Erzincan ve Sivas yerine Karabük, Çankırı, Bartın ve Kırıkkale ekipleri yer aldı. İşte Ünye 1957 Spor ile Perşembespor’un rakipleri
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
– Çarşambaspor (Samsun) - Samsun Büyükşehir Belediyespor (Samsun) - Alaçamspor (Samsun) - Ünye 1957 Spor (Ordu) - Perşembespor (Ordu) - Bartınspor (Bartın) - Safranboluspor (Karabük) - Çankırı Saray 18 Spor (Çankırı) - Niksar Belediyespor (Tokat) - Suluova Sebatspor (Amasya) - Osmancık Belediyespor (Çorum) - Boyabat 1868 Spor (Sinop) - Kastamonu İl Özel İdarespor (Kastamonu) - Türk Metal 1963 Spor (Kırıkkale)
SAMET KARADAĞ